Terapie

Dornova metoda

Dornova metoda velmi šetrně a účinně ošetřuje všechny klouby a obratle v lidském těle, bez poškození vazů a svalů. Tato metoda pochází z jižního Německa, kde ji znovu objevil Dieter Dorn. I přes její skvělou účinnost si ji nenechal patentovat a je zcela přístupná všem lidem.Nicméně má to jeden háček. A tím je naše vlastní lenost. Nejsme zvyklí brát odpovědnost za svoje zdraví do svých rukou.

Fundované doteky

Jedná se nápravu myofasciálních poruch. Jemné bolesti svalů, kterým nepřikládáme žádným význam, se mohou postupem času stát obtěžujícími. Lékař většinou neshledá žádné patologie a doporučí v nejlepším případě rehabilitaci.

Zvuk tibetských mís

"Na počátku bylo slovo" - stojí napsáno v Bibli. Slovo ale může taky znamenat zvuk. Vzpomeňte jen na mantry, které se používají při meditačních cvičeních. Tibetské mísy, jak už název napovídá, pocházejí z Tibetu od buddhistických mnichů, kteří dobře znali účinky jejich zvuku.

Anticelulitní ošetření

Postup při boji s celulitou nelze nazvat masáží - masáž je jednou kostičkou v mozaice, kterou předkládáme "postiženým" klientkám.

Holotropní dýchání

Holotropní dýchání je silný prostředek sebepoznávání, který využívá rozšířené stavy vědomí pro vnitřní uzdravování a transformaci. Jako techniku ji vyvinul na základě experimentální práce prof. Stanislav Grof, psychiatr z Prahy žijící od r. 1969 v Americe, spolutvůrce základních myšlenek transpersonální psychologie a president Mezinárodní transpersonální asociace.

Transformační terapie

Transformační terapie je pokračováním úspěšné terapie něhou. Zaměřuje se na podporu procesů, vedoucích k trvalým změnám v našem přístupu ke svému vlastnímu osudu, k sobě i k druhým lidem. Těmto změnám říkáme transformace.